„Dzień talentów”

Dnia 25 maja odbędzie się w naszej „Dzień talentów”. Wszyscy którzy chcieliby zaprezentować swój talent proszeni są o zgłaszanie się do organizatorów konkursu.
Warunki uczestnictwa:
1.Uczestnik przygotowuje maksymalnie 2,5 minutowy występ. Występy trwające dłużej będą przerywane po upływie 2,5 minut.
2.Zaprezentować można się w dowolnej kategorii: śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumencie, inne…
3.Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 maja.
4.Pendrivy z muzyką dostarczamy do psychologa/pedagoga szkolnego do dnia 21 maja.
5.Osoby które chciałyby zaprezentować swój talent plastyczny proszone są o przyniesienie swoich prac do psychologa/pedagoga szkolnego do dnia 21 maja. Prace te wykorzystane zostaną jako dekoracja w „Dniu talentów”.
Gorąco zachęcamy do zaprezentowania swoich talentów. Niech nasza szkoła stanie się 25 maja kopalnią diamentów, które w przyszłości olśniewać będą swoim blaskiem 🙂
Organizatorki:
Joanna Przywóska,