Dyrektor

mgr Grażyna Sprawka

Zastępca dyrektora

mgr Jacek Kacprowicz

Nauczyciele

 

Lp. Tytuł, nazwisko i imię Nauczany przedmiot/prowadzone zajęcia
1. mgr Ewa Bandera Matematyka
2. mgr Sylwia Dorota Bobrowska – Wąsowska Psycholog
3. mgr Teresa Boch Edukacja wczesnoszkolna
4. mgr Klaudia Anastazja Brędowska Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
5. mgr Kinga Brodowska Język angielski
6. mgr Barbara Magdalena Brzostek Świetlica
7. mgr Urszula Agnieszka Budka Świetlica
8. mgr Iga Butryn Matematyka
9. mgr  Agata Cegiełka Fizyka
10. mgr Gabriela Czachorowska Wychowanie fizyczne
11. mgr Beata Małgorzata Czekirda Wychowanie fizyczne
12. mgr Emil Czubachowski Religia, edukacja dla bezpieczeństwa
13. mgr Katarzyna Czyż Historia
14. mgr Olga Marta Drewnik Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
15. mgr Karolina Monika Faber Chemia, doradztwo zawodowe
16. mgr Sławomir Frączak Język niemiecki
17. mgr Wioletta Katarzyna Gniada Edukacja wczesnoszkolna
18. mgr Teresa Górnicz Religia
19. mgr Katarzyna Ignaciuk Muzyka
20. mgr Elżbieta Indulska Pedagog szkolny
21. licencjat Magdalena Jakubowska Język angielski
22. mgr Lidia Janikowska Świetlica
23. mgr Joanna Jarosz Przyroda, biologia
24. mgr Justyna Kacperska Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, wychowanie fizyczne
25. mgr Jadwiga Teresa Kacprowicz Edukacja wczesnoszkolna
26. mgr Renata Lucyna Kochn Język polski, historia
27. mgr Beata Kopera Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
28. mgr Katarzyna Kostro – Olechowska Język polski
29. mgr Renata Kowalczyk Wychowanie fizyczne
30. mgr Anna Kraszewska – Kosiorek Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
31. mgr Wiesław Kukla Wiedza o społeczeństwie
32. mgr Marzena Grażyna Kuliś Edukacja wczesnoszkolna
33. mgr Izabela Kuszneruk Świetlica, wychowanie do życia                           w rodzinie
34. mgr Anna Maria Linke – Pęksa Biblioteka szkolna
35. mgr Agnieszka Liśkiewicz Nauczyciel  współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
36. mgr Danuta Ładosz Język angielski
37. mgr Katarzyna Łaniewska Edukacja wczesnoszkolna
38. mgr Irena Łojek Język polski
39. mgr Magdalena Majewska Religia
40. mgr Anna Majewska Informatyka, zajęcia komputerowe, biblioteka szkolna
41. mgr Justyna Zofia Małocha Religia
42. mgr Mariola Edyta Mańkowska – Zbysińska Nauczyciel  współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
43. mgr Ksenia Męzia Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
44. mgr Anita Mierzwińska – Mazurkiewicz Plastyka
45. Agnieszka Mosakowska Religia
46. mgr Agnieszka Nasierowska Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
47. mgr Aleksandra Oleńczak Język angielski
48. mgr Małgorzata Dorota Owczarczyk Matematyka, zajęcia komputerowe
49. mgr Michał Igor Panasiuk Zajęcia komputerowe, informatyka, matematyka
50. mgr Joanna Przywóska Psycholog
51. mgr Ewa Aleksandra Roguska Edukacja  przedszkolna
52. mgr Sylwia Maria Romatowska Język polski
53. mgr Jolanta Rudnicka Edukacja wczesnoszkolna
54. mgr Emilia Rudnik Przyroda, geografia
55. mgr Tomasz Jacek Rybałko Wychowanie fizyczne, informatyka
56. mgr Danuta Teresa Saks Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
57. mgr Sandra Sima Wychowanie fizyczne
58. mgr Anna Skoroszewska Matematyka
59. licencjat Agata Sobolewska Świetlica
60. mgr Justyna Katarzyna Sprawka Świetlica
61. mgr Hanna Stachowicz Logopedia
62. mgr Agnieszka Stańczak Język angielski
63. mgr Eliza Agnieszka Suska Logopedia
64. mgr Karol Piotr Szczepkowski Wychowanie fizyczne
65. mgr Joanna Jolanta Śmigielska Język polski
66. mgr Izabela Barbara Taniewicz Edukacja wczesnoszkolna
67. mgr Małgorzata Turek Edukacja wczesnoszkolna
68. mgr Przemysław Wesołowski Historia
69. mgr Gabriela Wielochowska Język angielski
70. mgr Marta Wierzbicka Świetlica
71. mgr Agnieszka Wygowska – Wiśniewska Edukacja wczesnoszkolna, logopedia
72. mgr Krzysztof Zakrzewski Język angielski, technika
73. mgr Joanna Małgorzata Zawadzka Edukacja wczesnoszkolna
74. mgr Lucyna Zygan Edukacja przedszkolna