UROCZYSTE PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW W KONKURSACH ZORGANIZOWANYCH PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ

W poniedziałek 10.06.2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 W Chotomowie odbył się uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w konkursach zorganizowanych przez naszą placówkę .

Uroczystość rozpoczęło wystąpienie chóru szkolnego pod przewodnictwem pani Katarzyny Ignaciuk. Solowy występ zaprezentowała Alicja Łatkowska w piosence ” Si  jamais j’oublie”.Dziewczęta przepięknie zaśpiewały utwory: “By coś zostało z tych dni” i “On Ecrit Sur Les Murs “.

W uroczystej gali udział wzięli laureaci i finaliści z powiatu legionowskiego, rodzice i nauczyciele. Główną cześć uroczystości poprowadziła Pani Dyrektor Grażyna Sprawka, która serdecznie podziękowała za przybycie i wspólne uczestniczenie w tym wydarzeniu. Pogratulowała wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursach: ogólnopolskich, powiatowych, gminnych, międzyszkolnych oraz szkolnych zorganizowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

Panie, którzy zorganizowały konkursy oraz Pan Dyrektor wręczali nagrody i dyplomy uczniom wyróżniającym się i osiągających sukcesy w rożnych obszarach wiedzy.  Gorące podziękowania Pani Dyrektor skierowała dla rodziców i nauczycieli za zaangażowanie oraz włożony wysiłek w pogłębianie wiedzy i rozwijanie pasji  oraz talentów u dzieci.

Dziękujemy za odebranie nagród. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.