Powiatowy konkurs biologiczny

Uczennica kl. 7a Katarzyna Kozłowska została laureatką Powiatowego Konkursu Biologicznego.

Gratulujemy!

POWIATOWY KONKURS – PARKI NARODOWE WYŻYN I GÓR POLSKI – III EDYCJA

ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU – PARKI NARODOWE WYŻYN I GÓR POLSKI – III EDYCJA

I MIEJSCE ZAJĘLI:
1. GLEGOŁA MATEUSZ
2. CZYŻEWSKA WIKTORIA
3. STARCZEWSKA MARTA

II MIEJSCE ZAJĘLI:
1. GAĆKOWSKI JAKUB
2. STYŚ ALICJA
3. BRZÓSKA SARA
4. SZCZERBAK MARTYNA
5. ORLICKA JULIA
6. KRAJEWSKA ANNA

III MIEJSCE ZAJĘLI:
1. DERKACZ URSZULA
2. PAWLAK NATALIA
3. LEWANDOWSKI MACIEJ
4. ŻOCHOWSKA KAROLINA
5. LUTY GABRIELA

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:
1. LESZCZYŃSKA MAJA
2. BOREK WIKTORIA
3. ROICKA KINGA
4. PLUTA WIKTORIA
5. MUCHA JULIA

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród do naszej szkoły 18 czerwca, na godz. 10.45.

Konkurs Powiatowy Piosenki Patriotycznej/Legionowej

Rozstrzygnięcie konkursu Powiatowego Piosenki Patriotycznej/Legionowej

KATEGORIA WIEKOWA KLASY 0 – 3

Soliści:
I miejsce – Marta Falkowska
II miejsce eqsequo – Artur Falkowski, Lura Ziemak

Zespoły:
I miejsce – Zespół wokalny kl I „Przemiana”

Kategoria kl IV – VII

Soliści:
I Miejsce –  Milena Maguda
Wyróżnienie – duet Natalia Chmielewska i Julia Złobecka

Zespoły:
I Miejsce – Zespół wokalny SP nr1 Chotomów
II Miejsce – Zespół wokalny „Violinki”

Serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Ignaciuk

Gminny Konkurs „Mistrz Matematyki”

21 maja 2018 roku odbył się finał Gminnego Konkursu „Mistrz Matematyki” dla klas 2. Do konkursu przystąpiło 7 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Chotomowie i 2 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. Należało rozwiązać 10 zadań o różnym stopniu trudności.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Mikołaj Osica SP Nr 1 Chotomów – 32,5 p.
II miejsce – Maria Remiszewska SP Nr 1 Chotomów – 31,5 p.
III miejsce – Filip Stawowski SP Nr 1 Chotomów – 30,5 p.
…………………………………………………………
Mateusz Jagoda SP Nr 1 Chotomów – 28,5 p.
Mikołaj Rokita SP Nr 1 Chotomów – 26,5 p.
Gabriela Tymińska SP Jabłonna –24,5 p.
Mikołaj Czarnecki SP Jabłonna– 21,5 p.
Paweł Turczyński SP Nr 1 Chotomów – 18 p.
Ewa Wójcik SP Nr 1 Chotomów – 10,5 p.

Przewodnicząca Komisji Konkursowej: Dyrektor Szkoły mgr Grażyna Sprawka
Komisja Konkursowa: mgr Marzena Kuliś, mgr Barbara Taniewicz

Mistrzostwa szkoły w pływaniu kl. III – VII

Wyniki mistrzostw szkoły w pływaniu kl. III – VII

klasa III – dziewczęta

I miejsce – Ambroziak Aleksandra – 3b

I miejsce – Płacheta Klara – 3a

II miejsce – Lubańska Małgorzata – 3g

III miejsce – Wideńska Joanna – 3b

klasa III – chłopcy

I miejsce – Iwanicki Grzegorz – 3b

II miejsce – Rokicki Maksym 3g

III miejsce – Piotrowski Paweł – 3c

klasa IV – dziewczęta

I miejsce – Raczkowska Matylda – 4d

II miejsce – Pawlak Sandra – 4d

III miejsce – Sacha Aurelia – 4b

klasa III – chłopcy

I miejsce – Woźniak Konrad – 4b

II miejsce – Tobiasz Szymon – 4b

III miejsce – Mroczkowski Jakub – 4e

klasa V – dziewczęta

I miejsce – Kochman Małgorzata – 5e

II miejsce – Żołyniak Angelika – 5c

III miejsce – Sacha Matylda – 5c

klasa V – chłopcy

I miejsce – Bujak Michał – 5a

II miejsce – Bonecki Mariusz – 5c

III miejsce – Bednarek Piotr – 5c

klasa VI – dziewczęta

I miejsce – Pachocińska Lena – 6d

II miejsce – Ziemak Inga – 6d

III miejsce – Tomsia Nikola – 6c

klasa VI – chłopcy

I miejsce – Olszewski Jan – 6b

II miejsce – Dziubiński Szczepan – 6a

III miejsce – Kulfan Jakub – 6a

klasa VII – dziewczęta

I miejsce – Siemek Weronika – 7c

II miejsce – Najda Aleksandra – 7d

III miejsce – Zawadzka Agata – 7

klasa VII – chłopcy

I miejsce – Tobiasz Tymoteusz – 7b

II miejsce – Snopkiewicz Łukasz – 7a

III miejsce – Mrozek Mateusz – 7a

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Mój sport – moje hobby”

W dniu 8 maja 2018 roku komisja konkursowa w składzie: mgr Beata Kopera, mgr Hanna Stachowicz, mgr Ksenia Męzia, rozstrzygnęła Gminny Konkurs Plastyczny pt: „Mój sport – moje hobby”. Nagrodzone zostały następujące prace plastyczne:

kategoria 0 – I

I miejsce Natalia Gąsiorowska kl. I c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

I miejsce Natalia Wodras kl. I c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

II miejsce Amelia Dulczewska kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

II miejsce Maksymilian Dulczewski kl. I c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

II miejsce Pola Kubińska Przedszkole Gminne w Chotomowie

III miejsce Anna Dąbkowska Przedszkole Gminne w Chotomowie

III miejsce Maja Pieśniak kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

III miejsce Dagmara Jeziorska kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

kategoria II – III

I miejsce Elżbieta Kubuj kl. III b Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

II miejsce Piotr Kowalczyk kl. II c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

III miejsce Aniela Mączewska kl. III b Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

kategoria IV – VII

I miejsce Bartosz Kuchniak kl. IV b Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy. Termin rozdania nagród będzie umieszczony na stronie internetowej naszej szkoły.

 

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „100 Lat Piękna Niepodległa”

Komisja konkursowa w składzie: plastyczki mgr Anita Mierzwińska – Mazurkiewicz , mgr Ksenia Męzia, nauczycielka muzyki mgr Katarzyna Ignaciuk, psycholog szkolny mgr Joanna Przywóska, rozstrzygnęły Powiatowy Konkurs Plastyczny „100 Lat Piękna Niepodległa”. Nagrody oraz wyróżnienia zostały przyznane następującym osobom:

I miejsce

Patrycja Stępniewska kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

Filip Labuda kl. 4 c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

II miejsce

Karol Krynicki kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

Krzysztof Wójcik kl. 5 c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

III miejsce

Łukasz Zięblicki kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

wyróżnienia

Antonina Piwowar kl. 4 d Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

Aleksandra Zdanowska kl. 5 a Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

Dziękujemy wszystkim placówkom biorącym udział w konkursie. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Informacja o dacie rozdania nagród zostanie umieszczona na stronie internetowej naszej szkoły.

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Mój sport – moje hobby”

W dniu 8 maja 2018 roku komisja konkursowa w składzie: mgr Beata Kopera, mgr Hanna Stachowicz, mgr Ksenia Męzia, rozstrzygnęła Gminny Konkurs Plastyczny pt: „Mój sport – moje hobby”. Nagrodzone zostały następujące prace plastyczne:
kategoria 0 – I
I miejsce Natalia Gąsiorowska kl. I c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
I miejsce Natalia Wodras kl. I c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
II miejsce Amelia Dulczewska kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
II miejsce Maksymilian Dulczewski kl. I c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
II miejsce Pola Kubińska Przedszkole Gminne w Chotomowie
III miejsce Anna Dąbkowska Przedszkole Gminne w Chotomowie
III miejsce Maja Pieśniak kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
III miejsce Dagmara Jeziorska kl. 0 a Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
kategoria II – III
I miejsce Elżbieta Kubuj kl. III b Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
II miejsce Piotr Kowalczyk kl. II c Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
III miejsce Aniela Mączewska kl. III b Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
kategoria IV – VII
I miejsce Bartosz Kuchniak kl. IV b Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy. Termin rozdania nagród będzie umieszczony na stronie internetowej naszej szkoły.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:
1.Oliwia Delimat – ocena bdb
2.Jan Olszewski – ocena db
3.Angelika Żołyniak – ocena db
4.Oskar Astrabas – ocena db
5.Joanna Borzymowska – ocena db

Serdecznie gratulujemy